Awatar użytkownika
vilkolak
Lokalizacja: Łódź

23 mar 2017, 16:06

Niniejszy regulamin obowiązuje każdego uczestnika gry na Tajemnicach Cintry, bez jakichkolwiek odstępstw bądź wyjątków. Dołączenie do społeczności TC jest równoznaczne z bezwarunkowym jego zaakceptowaniem.


1. Każdy gracz może posiadać tylko jedno konto do gry, na którym może posiadać tylko jedną postać. Próba obejścia tej zasady wiąże się z najsurowszą karą, czyli permanentnym wydaleniem z serwera.

1.1 Przekazywanie, wymiana bądź handel kontami to czynności również surowo zabronione.
1.2 W przypadku korzystania z jednego komputera lub wspólnego IP, gracze zobowiązani są niezwłocznie poinformować o tym Mistrzów Gry.

2. Wykorzystywanie błędów mechanicznych gry jest zakazane.

3. Gracze zobowiązani są do prowadzenia swoich postaci zgodnie z klimatem role-play panującym na serwerze. Odbieganie od niego bądź nawiązywanie do innych światów fantasy czy też świata rzeczywistego jest zabronione.

3.1 Postać naszą, postacie innych graczy oraz NPCów (bohaterów niezależnych) traktujemy jakby były żywymi istotami, zgodnie z naturalnymi zachowaniami i odruchami ludzkimi. Na tym bowiem polega podstawa odgrywania naszych alter ego. Nadmiernie brawurowe, wyjątkowo bezmyślne lub całkowicie nierealne zachowania postaci tylko z racji tego, iż są zlepkiem pikseli na ekranie może zakończyć się potraktowaniem jej jak zlepka pikseli na ekranie, czyli usunięciem.

4. Celowe utrudnianie i uprzykrzanie gry innym jest zakazane.

5. Wykorzystywanie wiedzy fabularnej pozyskanej poprzez GT (Game Talk: wymiana informacji o szczegółach rozgrywki poza grą) lub z racji przynależności do ekipy serwera jest zabronione.

5.1 GT samo w sobie jest przez ekipę TC bardzo negatywnie postrzegane.

6. Korzystanie z programów w niewielkim stopniu pomagających w grze (UO Automap, UO Loop) jest dozwolone. Zakazane jest natomiast korzystanie z programów ingerujących w klienta gry (np. Speedhack).

6.1 Zabronione jest również ingerowanie w pliki klienta gry.

7. Każda postać zobowiązana jest posiadać opis wyglądu. Opis możemy uzupełnić dwukrotnie klikając na wyobrażenie lewego zwoju w Paperdollu (oknie wyglądu postaci). Będzie on widoczny dla napotkanych przez nas graczy.

8. PvP na TC nie jest zabronione. Walki między graczami są w pełni dozwolone, apelujemy jednak o nie atakowanie innych bez uzasadnienia.

9. Walka/trenowanie ze swoimi zwierzętami albo ze swoimi przywołańcami jest zabroniona.

10. Bierne makro umiejętności oraz statystyk- nieobecność przy komputerze/tablecie/wszelkim urządzeniu mobilnym w czasie treningu- jest zabronione i karane.

11. W przypadku niejasności regulaminu, ekipa TC interpretuje go wedle własnego uznania, rzecz jasna w granicach zdrowego rozsądku.

12. Regulamin może zostać w każdej chwili zmodyfikowany, o czym gracze zostaną należycie poinformowani.

----------
  • Kto jest online